Działania projektowe wrzesień 2018

Spotkania informacyjno-organizacyjne oraz rozpoczęcie przygotowań z języka angielskiego

 

Początek września to intensywny okres w naszej szkole, nie tylko ze względu na rozpoczęcie roku szkolnego, ale także w związku z rozpoczęciem przygotowań do wyjazdu uczniów klas 3 I, 3 T, 3 LG, którzy zakwalifikowali się do projektu programu Erasmus+ na wyjazd jesienny do Grecji w dniach 15.X – 30.X.2018 r.

W pierwszym tygodniu września nie tylko ruszyły przygotowania do wyjazdu z zakresu języka angielskiego, ale także 05.09.2018 r. (środa), odbyło się spotkanie zakwalifikowanych uczniów i ich rodziców z zespołem projektowym, w tym Dyrekcją Szkoły, koordynatorem projektu, opiekunami, którzy wybiorą się z młodzieżą do Grecji, jako osobami odpowiedzialnymi za organizację wyjazdu. Wśród najważniejszych elementów spotkania znalazły się: podanie informacji dotyczących wyjazdu i pobytu (ubezpieczenie, podróż, zakwaterowanie, niezbędne dokumenty, warunków odbywania stażu, omówienie niezbędnej dokumentacji, a także czas na pytania, co pozwoliło wszystkim zainteresowanym stronom na rozwianie pojawiających się wątpliwości, doprecyzowanie niejasnych kwestii.

Przygotowania można zatem uznać za oficjalnie rozpoczęte, a wręcz nawet idące pełną parą, uczniowie i nauczyciele zmotywowani do pracy, a wyjazd już niedługo, bo za nieco ponad miesiąc! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.